Blog

Blog stolarski

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie preentowane na blogu produkty. Dowiedzą się Państwo wielu asektów posiadania drewnianych mebli w domu. Blog stolarski ma na celu wyjaśnienie wszystkich nurtujących kwestii dzięki doświadczeniu w pracy z drewnem i wielu lat wykonywania zawodu. Opowiemy o rodzajach drewna, jakie należy wybrać. Znajdą Państwo tu również informacje na temat tego jakie schody są obecnie modne, jakie schody pasują do jakego wnętrza. Napiszemy też o sposobie konserwacji, oddziaływaniu ogrzewania podłogowego i wszystkich innych aspektów związanych z drewnem.

Czym są schody dywanowe i co je wyróżnia?

schody dywanowe RzeszówW Polsce drewno egzotyczne jest coraz bardziej popularne.

Materiał ten wykorzystuje się zarówno podczas przygotowywania schodów (oraz balustrad), jak i podłóg.

Czym charakteryzują się poszczególne odmiany drewna egzotycznego? Dlaczego warto …


Zobacz więcej →

Schody jesionowe znakomicie prezentują się w eleganckich wnętrzach

schody jesionowe Elegancko wykonane schody jesionowe doskonale pasują do wnętrz różnego rodzaju. Wyróżniają się znaczną wytrzymałością oraz pięknie się prezentują.

Bardzo widoczne usłojenie oraz bogactwo barw sprawiają, że jesion sam w sobie jest atrakcyjną dekoracją.

Bardzo duża twardość …


Zobacz więcej →

Ile kosztują schody drewniane?

schody ŁańcutW trakcie projektowania domu lub przeprowadzania gruntownych remontów, bardzo często pojawia się pytanie: ile kosztują schody drewniane?
Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Warto wiedzieć, jakie elementy mają wpływ na cenę schodów. …


Zobacz więcej →

Schody kręcone czy zabiegowe?

schody PrzeworskSchody kręcone to dobry sposób na połączenie dwóch kondygnacji przy wykorzystaniu niewielkiej ilości przestrzeni, jednak trzeba pamiętać o tym, że takie rozwiązanie wiąże się z wieloma niedogodnościami – związanymi np. z komfortem użytkowania. W takim razie może lepiej wybrać schody zabiegowe? …


Zobacz więcej →Instalacje elektryczne podkarpackie: Oświetlenie schodów

schody podkarpackieOświetlenie schodów to nie tylko modny dodatek do aranżacji wnętrza. To przede wszystkim jeden z elementów zapewniających bezpieczeństwo schodów. Wybór oświetlenia LED do schodów to gwarancja odpowiedniego doświetlenia każdego stopnia schodów. Ponadto instalacje elektryczne podkarpackie będą znakomitym podkreśleniem ich kształtu, stylu i wykończenia….


Zobacz więcej →