Łóżka Rzeszów

Łóżka drewniane Rzeszów

Przysłowie mówi “jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. W powiedzeniu tym jest wiele prawdy – na zdrowy, komfortowy sen ma wpływ przede wszystkim wybór wygodnego łóżka drewniane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Fuldrew tworzy meble drewniane z pasją i doświadczeniem.

 
Wiemy, iż Klienci pragną by łóżka, które wybierają były nie tylko ładne, ale i trwale. To element wystroju pokoju, który jest naprawdę ważny. Każdy projekt konsultujemy z Klientem. Pragniemy bowiem tworzyć łóżka drewniane, które spełniają Państwa oczekiwania zarówno w kwestii stylu, jak i funkcjonalności. Korzystamy jedynie z wysokojakościowych materiałów, dlatego gwarantujemy łóżka, które są trwałe. Dzięki temu, iż zlecenia traktujemy indywidualnie, łóżka, które proponujemy pasują do wnętrz tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych. Meble tworzymy na terenie miast takich jak Rzeszów.

łóżka drewniane Rzeszów

 

Łóżka drewniane na zamówienie

Oczywistą zaletą płynąca z łóżek na zamówienie jest ich unikalność. Jesteśmy w stanie wytworzyć każdy, nawet najbardziej oryginalny mebel. Naszym głównym produktem są schody które również wykonywane są w sposób indywidualny. Dlatego też łóżka są swoistom odskocznią od codzienności. Wymagają zupełnie innego podejścia pozwalającego na rozkwit naszej wyobraźni.

 

Łóżka drewniane w dobie ogrzewania podłogowego

Na podkarpaciu coraz częściej budowane są domy z ogrzewaniem podłogowym. Drzewo nie znosi wachań temperatur i wilgoci odpowiadając kurczeniem i rozkurczaniem co prowadzi do pęknięć. Jednakże w momencie zachowania stałej temperatury, oraz odpowiedniego poziomu nawilżenia powietrza możemy cieszyć się solidymi meblami które nie zmienią się przez lata. Przez co Łóżka drewniane z powodzeniem pośłużą nawet przyszłym pokoleniem, oczywiście po zmianie materaca.

 

Fuldrew to nie tylko łóżka drewniane

W naszej ofercie przede wszystkim znajdą Państwo schody, na drugim miejscu łóżka. Nie są to jedyne produkty jakie oferujemy. Znajdą Państwo u nas także stoły, oraz inne meble. Wszystkie wykonane z prawdziwego drewna na indywidualne zamówienie.

 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, obiecujemy że Państwo nie pożałują i będą nas w przyszłości polecać, a także zamawiać inne nasze produkty.