Zadzwoń: 508 345 291

Rzeszów schody

Rzeszów schody

Oferujemy schody schody drewniane na terenie Rzeszowa i nie tylko. Rzeszów schody figurują w Polskich domach już od roku 2004, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować wieloletnią wytrzymałość naszych produktów które jak dotąd wspaniale się sprawdzają. Poniżej mogą zobaczyć Państwo przykładową realizację.
 

Zalety i wady schodów jesionowych.

Na wygląd danego pomieszczenia ogromny wpływ mają schody. Jesion jest jednym z bardziej popularnych materiałów stosowanych w tego typu realizacjach. Jego właściwości sprawiają, że doskonale sprawdza się w eleganckich wnętrzach. Szczególnie gdy mowa o schodach dywanowych czy też wspornikowych.
 
Rzeszów schody
 

Drewniane schody – jesion.

Jesion i dąb należą do najbardziej popularnych gatunków drewna, wykorzystywanych przy wykonywaniu schodów, bowiem charakteryzują się bardzo duża twardością oraz wytrzymałością. Dzięki temu, wybierając właśnie te gatunki, można mieć pewność, że schody będą w dobrym stanie przez długi czas.
 
Jednak jesion jest także bardzo ceniony ze względu na jego stosunkowo niższą cenę. W porównaniu do schodów dębowych, może to być nawet kilkanaście procent mniej. Jednocześnie w przypadku jesionu można liczyć na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Warto także zwrócić uwagę, że dzięki sprężystości tego drewna, jest ono łatwe w obróbce. W związku z tym sprawdzi się ono podczas wykonywania balustrad drewnianych.
 

Do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz.

Niezależnie od tego czy zdecydują się Państwo na schody dywanowe czy półkowe wykonane z jesionu – mogą one doskonale współgrać z niemal każdą aranżacją. Jasny kolor drewna świetnie sprawdzi się nawet w ciemnych pomieszczeniach, wprowadzając ciekawy kontrast.
 
Atrakcyjne usłojenie jesionu doskonale współgra z foremnymi bryłami które stosujemy w Rzeszów schody, które są stosowane przy typach półkowych lub dywanowych. W związku z tym mogą być one stosowane zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach, w których schody mają pełnić funkcję dekoracyjną.